Šamaniška YIN jogos sesija

Maudynės Gongo Garse su Raimondu Binkausku
2018-03-22
Jin ir Jan garsų misterija
2018-04-06

Balandžio 21 d. 12 val.

„Perfekcionizmas tėra baimė, avinti aukštakulnius.“ – Elizabeth Gilbert

Ar šiandien siekėte ką nors padaryti be klaidų? Ar vėl rašėte naują savęs tobulinimo planą? Ar mintys apie terminus ir ateitį virpino žarnyną?

Suspėti, aprėpti, ištobulinti ir pirmauti. Dažno mūsų kasdienybę nusako šie veiksmažodžiai. Veiksmo žodžiai.

Ypač lėta ir rami YIN joga suteikia progą veiksmui sukurti atsvarą ir atgauti emocinę pusiausvyrą per pauzę. Švelnumas, priėmimas ir minkštumas. Lėtumas, lankstumas ir intuicija – tai iniškos kokybės, kurias praktikuosime šioje YIN sesijoje.


POVEIKIS KŪNUI – TAPSITE LANKSTESNI

YIN joga skirta tempti mūsų jungiamajam audiniui ir giliesiems organizmo dariniams – sąnariams, raiščiams, sausgyslėms. Šios praktikos metu vienoje pozoje nejudėdamas kūnas būna nuo 3 iki 5 minučių. Būtent tokiu būdu palankiai veikiamas jungiamasis audinys – ilgai, su maža, kontroliojama apkrova ir itin sąmoningai prižiūrint save pozicijoje, nespaudžiant savęs, nepanaudojant raumenų jėgos, pasitelkiant žemės trauką.

POVEIKIS MINTIMS – TAPSITE ATLAIDESNI

Plačiai paplitę nerimas ir nuovargis kyla dėl per didelių reikalavimų sau. Ypač daug reikalavimų turime savo kūnui. Per YIN jogą mokomės sutikti kūną ten, kur jis tą dieną yra. O per kūną – priimti save visą.

POVEIKIS EMOCIJOMS – TAPSITE ATVIRESNI

Ramus kūnas leidžia ramiai kvėpuoti, o ramus kvėpavimas leidžia nurimti mintims. Nurimus mintims, galime sutikti tikrąjį save.

YIN jogos asanos leis susijungti su savo esme, pritildytomis mintimis, slaptomis emocijomis. Su ta savo puse, kuri nevisada gauna progą būti išgirsta. Atverdami klubus, nusilenkdami žemės traukai, pasiekdami savo jungiamąjį audinį, išjudindami srautus meridianuose (energijos kanaluose) jūs patirsite didesnį ryšį su savo „nematoma Mėnulio puse“. Įsisąmoninti tai, ko kasdien per šurmulį nespėjame, labai svarbu.

POVEIKIS SĄMONEI – TAPSITE GILESNI

Meditatyvų YIN jogos poveikį sustiprins gyvi šamaniškos muzikos garsai. Šamaniški garsai keičia sąmonės būklę – nukelia sąmonę į nekasdienę tikrovę.

Šamaniška sesija nėra tiesiog meditacija. Tai pažintinė kelionė į savo asmenybę, savotiška akistata su savimi. Tai galimybė pasijusti gamtos ir visatos dalimi, taip pat galimybė pamatyti ir paleisti savo vidinius blokus, atskleisti savyje anksčiau nežinotus sugebėjimus, galimybė gauti vertingos informacijos apie savo praeitį ir ateitį ir dar daugiau tik jums skirtų dalykų. YIN jogos filosofija ir technika, kaip sąmoninga šamaninė sesija, gali tapti tikru jūsų dvasinio gyvenimo atradimu.

POVEIKIS ENERGIJAI – TAPSITE RAMESNI

Beveik visos YIN jogos pozos daromos sėdint arba gulint ant žemės. Jas laikant raginama visiškai atpalaiduoti raumenis, patirti atsidavimą ir švelnumą – toks požiūris leidžia sukurti visapusę ramybę.

MOKYTOJAI:

Tautė Bernotaitė
„Ilgą savo gyvenimo dalį jaučiausi, lyg būčiau padalyta į dvi dalis, todėl jau kelerius metus praktikuoju jogą ir ieškau vienovės visom prasmėm.
Studijavau įvairių disciplinų – teatro vadybą, šiek tiek ispanų kalbą, filosofiją, galiausiai baigiau daug džiaugsmo atnešusias lietuvių kalbos studijas. Šalia jogos pamokų, dar dirbu kurdama įvairaus pobūdžio tekstus. Kūną taip pat regiu kaip kūrinį, dievišką tekstą.
Paraleliai jau keletą metų vis daugiau dėmesio skiriu mažiau su protu susijusiems pasaulio pajautos būdams – emociniam, kūniškajam, jutiminiam. Būtent dėl apleisto santykio su kūno išmintimi, apie kurią nemokė nei mokykloje, nei universitete, ir jaučiausi nevientisa – dabar tai suprantu. Nors šalia mokslų visad ieškojau atsvaros ir lankiau kokią nors judesio formą – aerobiką, šokius, jogą, lankstumo treniruotes, suaugusiųjų baletą, nebuvau įsisąmoninusi jų poveikio. Anksčiau šiose praktikose į kūną žiūrėjau kaip į instrumentą, o ne bendrininką, lygiavertį dialogo dalyvį.
Teko pusę metų gyventi pietryčių Azijoje, kur išbandžiau daug jogos rūšių ir įvairių jogos mokytojų. Ten ir atradau YIN jogą, kuri mane palietė labai stipriai. Grįžusi namo norėjau dalytis YIN jogos filosofija su kitais, todėl nuvykau į mokytojų kursus ir toliau godžiai geriu visą informaciją apie šią jogos rūšį, kuri tiek Azijoje, tiek kitur populiarėja labai sparčiai.
Nesu tobula jogos mokytoja, laimei – YIN moko mane priimti ir tai.“ – sako Tautė

Pavel Turovskij
Gyduolis, bioenergetikas, šamanas, Šiaurės tradicijos runų meistras ir mokytojas, studijos „Mannaz“ (GSC „Pavelo Masažai“) vadovas, kompleksinio masažo „Banga“ kūrėjas, meistras ir mokytojas.


TRUKMĖ:
2 val.

KAINA: 15 €

REGISTRACIJA: Kadangi vietų skaičius labai ribotas, registracija bus patvirtinama tik pervedus mokestį už renginį (mokėjimo paskirtyje nurodykite renginio pavadinimą).

Studija Om
„VšĮ Kamadevas LT“
Įmonės kodas 304446978
A. s. LT523500010002598309
UAB „Paysera LT“

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika