Tai Chi
pažintinis vakaras

susi-BURTI per dailės terapiją
2022-02-08
Šamaniška kvėpavimo meditacija
2021-08-31

2021 m. rugpjūčio 20 d. 18:00 val.

Laisvi ir grakštūs Tai Chi judesiai vis labiau patraukia žmonių dėmesį, tačiau jie nėra tokie jau paprasti kaip gali iš pradžių pasirodyti. Jie reikalauja susitelkimo ir atsipalaidavimo vienu metu, tam, kad galėtų suteikti žmogui gydomąją galią. <3 

Tai či (Taidzičiuan) pažintinis vakaras leis pajusti ne tik malonų atsipalaidavimą, bet ir judesio naudą sveikatai.

Lėti judesiai užpildomi pojūčiais, kurie padeda nurimti nervų sistemai, pagerina kraujotaką ir širdies veiklą, stiprina kūną ir dvasią. Su laiku kūnas natūraliai atsipalaiduoja ir tampa lankstesnis, tvirtesnis, gerėja tiek fizinė, tiek emocinė savijauta. Reguliariai atliekant tam tikrų judesių seką žmogus darosi atsparesnis ligoms, gerėja miego kokybė, skaidrėja mintys.

Per užsiėmimą bent kelioms valandoms prisiliesime prie senovės Kinijos tūkstantmečiais saugotos išminties apie visatos dėsningumą ir Jin/Jang jėgų sąveiką mūsų kūnuose bei aplinkoje. Pažinsime kaip emocijos įtakoja vidaus organų veiklą ir ką daryti, kad organizmas kuo ilgiau išsaugotų savo gyvybingumą.

 

Pažintinį vakarą ves Tai Chi instruktorė Edita Simanavičienė, turinti ilgametę patirtį, nuo pat 2009 m.
Tai Chi meno mokėsi pas meistrus iš Kinijos. Daugelį metų veda sveikatingumo mankštas ir pažintinius seminarus įvairaus amžiaus žmonėms. Daugkartinė kovų menų čempionatų dalyvė ir prizininkė. Nuo vaikystės stebinti gamtos jėgų sąveikas, tyrinėjusi kosmologiją, astrologiją, vieningos fizikos teoriją ir įvairias kitas sritis.

 

 

 

 

Teorija be praktikos yra tuščia, todėl vakaras bus skirtas daugiau pojūčiams pažadinti.
Geriau vieną kartą patirti, negu daug kartų apie tai išgirsti.

 

TRUKMĖ: ~2 val.

KAINA: 15 EUR

 

DĖMESIO! Dėl riboto vietų skaičiaus renginyje, išankstinė registracija ir apmokėjimas BŪTINA!

 

REGISTRACIJA:

     

    Skambinti
    Atvykti

    Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika