susi-BURTI
per dailės terapiją

Maudynės gongų garse neliečiant žemės
2021-05-18
Tai Chi pažintinis vakaras
2021-08-17

2022 m. vasario 19 d. 16:00 val.

BURTŲ kryptis – ryšio su gimda užmezgimas, savosios galios pripažinimas

Tai bus vakaras apie totalų (atsi/pasi)davimą SAVO vedimui, nusileidžiant į vieną galingiausių moters energijos centrų/resursų – gimdą. Jaukioje ir saugioje erdvėje su mano palyda bei palaikymu. Su viena kitos įgalinimu.

 

*Visai nesvarbu, jei iki šios akimirkos nesi jautusi savo gimdos (ar net galvojusi apie ją) – šiam vakarui niekada nebūsi labiau pasiruošusi, nei dabar… Ir visai nesvarbu tikėti žemiau išvardintų praktikų paveikumu – dailės terapija tuo ir žavi, kad viską padarai pati – nusileidi į pasąmonę ir kaip tikra Žynė parsineši į paviršių sau svarbią informaciją bei jausmą (kuriuos vėliau drauge švelniai iškoduojame).*

 

Patyrime naudosimės skirtingais įrankiais ir stebėsime, ką jie mumyse atveria:

  • intuityvaus judesio ir kvėpavimo praktika (parinksiu išjautusi grupės dalyves);
  • behind mirror gazing;
  • dailės terapija: per jausmą (be jokių „reikia taip“, „gražu-negražu“, „moku-nemoku“) kalbėsime su savo pasąmone, kuri yra išlaisvinančiai nelogiška, dažnai pasireiškianti vaizdiniais, simboliais ir metaforomis. Smalsiai tyrinėsime;
  • patirties integracija – „parsineštų“ žinučių aptarimas, iškodavimas (jausmo, o ne proto vedinas).

 

Šios praktikos padeda išlaisvinti natūralią vidinę energiją bei atrasti SAVE kaip įkvėpimo šaltinį (o tai gali pakeisti laaaabai daug).
Galbūt pavyks išjausti, jog esame absoliučiai viskas, o galbūt atsiskleis kiti dalykai.
Viskas klostysis kiekvienai mūsų reikalingiausia linkme ir intensyvumu, todėl nėra būtinas nei intencijų formulavimas, nei specialus išankstinis pasiruošimas – prašysiu tik įžengus į erdvę…PASIDUOTI ir nieko iš savęs nereikalauti (kad nekelti įtampos ir netrikdyti intuityvaus proceso).
– susi-BURTI kviečia Monika.

 


Monika Malinauskaitė
– iš yoni energijos kurianti menininkė, dailės terapijos praktikė, įvairių prekių ženklų kūrybos vadovė, video prodiuserė, rašytoja, nepadoriai gyvenimą mylinti moteris.

 

TRUKMĖ: 2,5 – 3 val.

KAINA: 40 eur (erdvėje bus tam paruošta dėžutė)

!SVARBU! grupė nedidelė (iki 10 moterų), todėl BŪTINA išankstinė registracija.

 

 

REGISTRACIJA: asmenine žinute FB –> Monika Malinauskaitė

 

PASIRUOŠIMAS: rekomenduojame ateiti lengvai užkandus, su savimi turėti gertuvę, devėti jaukius, patogius, judesių nevaržančius drabužius (kad galėtum ir sedėti, ir prigulti), patalpoje būsime be avalynės.

Laukiu mūsų susitikimo su dideliu smalsumu ir įkvėpimu.“ – Monika <3

 

Daugiau info –> https://www.upemonika.com/blog

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika