Maudynės gongų garse
neliečiant žemės

New Year 2022 – Inner Totem Retreat | Tantra Ecstatic Dance Yoga | Vila Om
2021-11-24
susi-BURTI per dailės terapiją
2022-02-08

2021 m. gegužės 28 d. 19:00 val.  –  VIETŲ NĖRA 

 

GONGAI ORE
Gongų sūpynės į kitą savęs pusę…

Tik 5vietos – 5 pakilimo takai skrydžiui!
Su gongo meistru Raimondu Binkausku 
MAUDYNĖS GONGŲ GARSE NELIEČIANT ŽEMĖS

 

Patogiai įsisupę į apgaubiančius hamakus, gongų erdvėje, patirsime, tarsi, nesvarumo pojūtį.
Tačiau, tai ne tik fizinis patyrimas.
Vidinio nesvarumo būsena, kada galime pajusti save be kaukių, be slegiančio netikrumo, nuoskaudų ir įvairaus susikaupusio vidinio sunkumo – išlaisvinantis pojūtis, poilsis, taip ilgai lauktas, o galbūt pokytis. Tikras pokytis, naujos kokybės, tyro džiaugsmo ir laimingo gyvenimo…

 

Maudynės gongų garse – tai garso terapijos sesija, garso kelionė, kuomet skambant gongų muzikai, atsipalaiduojama garsuose. Savaime, natūraliai šiame gryname holistinio garso rezonanse ilsisi protas, jausmai, kūnas ir siela. Ir ne tik ilsisi, bet apsivalo, atsinaujina, harmonizuojasi, sustiprėja.

 

Gongas – laisvės erdvė, universalioji visatos galia.
Gongo garsas – tai ir dvasinė energija, ir fizinė garsinė vibracija.
Maudynės gongų garse – tai patyrimas ne vien klausa, bet visu kūnu, visa esybe – kiekviena ląstelė, nervų sistema, persmelkiama švelnių vibracijų, vyksta kiti natūralūs organizmo savireguliacijos procesai. Pagaliau ir protas gali ilsėtis. Nieko nereikia dėlioti į lentynėles, kontroliuoti, net kažko žinoti. Įvairūs stereotipai, nuostatos, įvairių patirčių įtaka gali atrodyti lyg pasenęs rūbas, be kurio užplūsta gaivus laisvės pojūtis, naujo suvokimo metas.

 

Kiekvieno žmogaus patyrimas yra labai individualus, asmeniškas ir nepakartojamas.

Kiekvienas kartas būna vis kitoks, tai patyrimas šios akimirkos, čia ir dabar.

 

Pojūtis kuris jaučiamas po tokios gongų sesijos dažnai apibūdinamas, kaip vidinės švaros, emocinės pusiausvyros, vidinio tyrumo, proto skaidrumo būsena. Maudynių Gongų Garse metu dažnai patiriamas kūno „nebuvimo“ jausmas, tarsi ištirptų begalinėje garsų jūroje.

 

Maudynių gongų garse meistras – Raimondas Binkauskas

KAINA:  25 EUR

REKOMENDUOJAME 1 val. iki renginio būti nevalgius

!SVARBU! Tik 5 vietos, todėl labai prašome registruoti atsakingai

 

 


Raimondas – gongo meistras, pradininkas Lietuvoje, turintis daugiau nei 25 metų patirtį netradicinės terapijos, meditacijos srityse ir jau 16 metų patirtį kaip Garso Terapijos specialistas, mokytojas.

Raimondas yra keleto mokomųjų ir praktinių Garso Terapijos programų autorius, skaitęs pranešimus Lietuvos sveikatos mokslų universitete, Lietuvos sporto universitete, Transpersonalinės Psichologijos konferencijose Lietuvoje ir už jos ribų bei įvairiose socialinėse įstaigose, koncertavęs tarptautiniuose muzikos festivaliuose ir kituose muzikos projektuose.

Raimondas mokėsi su pasaulyje geriausiais meistrais Laima Light, Don Conreaux, Michael Ormiston, Toby Jacobs ir kt.

 

 

 

 

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika