TIKSLAS, KURIANTIS PRASMĘ arba
Tikslai moteriškai

Žingeidiems: sveiki ir laimingi? Holistinės aromaterapijos paskaita
2016-12-18
KALĖDINIAI GONGAI ir KRISTALŲ DUBENYS
2016-12-19

Praktinis seminaras moterims

TIKSLAS, KURIANTIS PRASMĘ arba

Tikslai moteriškai

Gruodžio 22 d. (ketvirtadienis) 18.30-21.00 val.

Jei dar neapibendrinote  savo praėjusių metų pasiekimų  ir dar neturite aiškaus plano, kokio tikslo siekimo norisi imtis pirmiausia, jei abejojate savo  prioritetais, jei kasmet keliate vis tuos pačius tikslus ir jie vis dar nepasiekti, teks sustoti… ir geriau dabar, dar metų pabaigoje.

Laikas keisti jau ne taktiką, o strategiją!

Neatidėk savo tikslų, siek jų moteriškai ir gyvenk 100% savo, o ne kitų gyvenimą jau dabar.

Sužinok, ko tikrai nori tavo siela ir kaip išgirsti savo širdies balsą siekiant savo Didžiojo tikslo

Kuo skiriasi moterų tikslų siekimo metodikos nuo vyrų. Moteriškos ir vyriškos dalių psichomatricoje sinchronizacijos būtinybė jūsų sėkmei ir tikslo pasiekimui.

Sužinosite, kodėl tikslai turi atitikti jūsų sielos brandą ir augimą.

Paskaitos metu kiekviena iš savo norų ir tikslų sužinos savo pagrindinį – Didįjį Tikslą, kurio link einant, jūsų siela ir kūnas džiaugsis. Tai ekologiškas būdas gauti tai, ko visada norėjai…

Atliksime praktiką savo TIKROJO TIKSLO 2016 m. išgryninimui bei meditatyvią praktiką, kurios metu šį jūsų tikslą sinchronizuosime su jūsų psichika bei pagreitinsime jo išsipildymą. Šį vakarą jūs  nutiesite savo asmeninę trajektoriją link jo. Po to jūsų lauks namų darbas – spalvos kodo testas, kuris parodys dar reikalingas jums korekcijas.

Taip pat jums bus pristatyta autorinė programa „TRIO BALANSAS“, leidžianti rasti vektorių aukščiausiam jūsų sielos tikslo realizavimui. Ji skirta ieškantiems efektyvaus ir praktinio rezultato. Metodika paremta psichologijos, vadybos, darbo su pasąmone, ThetaHealing® ir taikomosios kineziologijos metodais.

P. S. Atsinešk 10 savo tikslų, daug popieriaus lapų ir žirkles.

Tai tikslų siekimas moteriškai…

Vedančioji: Virginija Dambrauskienė – edukologė, lektorė, konsultantė, saviugdos trenerė. Sertifikuota ThetaHealing® praktikė, TM (transcendentinės meditacijos) meditatorė, meditacijų mokytoja. Autorinių programų, seminarų ir metodikų autorė. Projektų „Sveiko grožio ir geros savijautos dienos moterims“, „Asmenybės pajautos ir dvasinės bendrystės“ autorė. „Streso valdymo ir subalansuoto gyvenimo programos“  kūrėja, autorinės žmogaus ugdymo ir subalansavimo sistemos „TRIO BALANCE“ autorė. VŠĮ „Pajautos grupė“ steigėja ir direktorė. Transformacinio ir autorinio patyriminio ir transformacijų seminaro „Moters Misterijos“ kūrėja ir bendraautorė. Konsultuoja asmeniškai ir veda seminarus organizacijoms strateginio gyvenimo planavimo, karminio paso, pašaukimo, talentų išskleidimo ir vadybos, sėkmės kodo, porų bei kolegų tarpusavio santykių suderinamumo ir harmonizavimo klausimais.

KAINA: 15 €.

REGISTRACIJA:

 

Skambinti
Atvykti

Informuojame, kad svetainėje yra naudojami slapukai, kad tinkamai individualizuoti turinį. Spausdami „Sutinku“ Jūs sutinkate su slapukų įrašymu. Naršydami toliau Jūs sutinkate su svetainės Slapukų politika